| juan_8547 a întrebat:

O sa va uitati la 19:30 la telenovela " fructul oprit " adica "mi pecado "?

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Cred ca da.Adica o sa se uite mama si atunci ma uit si eu. Mie imi pare rau ca s-a terminat Saracii tineri bogati dar cred ca si telenovela asta o sa fie faina.adica e cu maite si imi plac telenovele in care joaca ea(nu le-am vazut pe toate laughing da nah.)

16 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu una nu happy. La saracii copii bogati m-am uitat, acum chiar nu mai am timp.

| Libelle a răspuns:

Nu.sa nu mai aud de telenovele., mai bine ma uit la stiri sau alte alea, decat sa ma uit la o prostie al carei final si asa il stiu.

| Bianka a răspuns:

Da.nu mereu, doar daca se intampla sa-mi termin temele la timp(deci mai greulaughing)
Imi place ca joaca Mai:X Dar.protagonistul nu imi place.

| Armyanka a răspuns:

Băi tu lasă telenovelele și vezi-ţi de învățat!

| evelynne a răspuns:

Dahappy...Sunt curioasa cum e actorul principal masculin ca nu l'am mai vazut prin alte telenovele:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si normal ca da imi place foarte mult maite perroni
o ador :X:X:X:X:X
:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E faina telenovela. Sper sa nu se termine asa de repede ca 'Saracii tinet bogati'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, da, sigur, logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa...desigur,e o telenovela foarte interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca maite este super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.pentru ca mi se pare o telenovela interesanta, si mai ales daca sunt romanca imi plac mult telenovelele straine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai imi plac foarte mult telenovelele straine si de abia astept sa inceapa aceaste telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa ma uit ca o ador pe Maite, si as vrea sa joc si eu intr-o telenovela. va rog!