| Anonimaa27 a întrebat:

O tipa se da la crush-ul meu cum sa scap de ea rapid si eficient? laughing)

10 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ii spui crush-ului ca-l placi, poate te place si el pe tine, va combinati si asa o sa aiba ochi doar pentru tine si pe tipa aia o sa-o ignore.winking Simplu.

| WaterDrop a răspuns:

Spray de gandaci! Niciodata nu m`a dezamagit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul în spate, pieptul în față. Du-te în bucătărie și fă prăjiturele. Fă-o să le mănânce, apoi spune-i că ești o nebună ce a pus otravă în compoziție și că nu te interesează dacă faci închisoare pe viață, te interesează doar să-ți lase crush-ul, dacă îl lasă spune-i că îi oferi antidotul împotriva otravei. Trebuie să te 'împrietenești' cu rivala.

| Adrian1555 a răspuns:

Scz ca iti zic asa doar ca
Fata aia poate sa se si f**ă cu el ca tu nu ai nicio treaba
Daca e crush ul tau nu inseamna ca e si cainele tau
Terminati sa credeti ca daca va place de un baiat e al vostru si atat
Pana in clipa cand nu sunteti imp nu si niciun drept asupra lui
Si nici dupa decat dupa ce va casatoriti (doar un exemplu)

| mentholinks a răspuns:

Tu de ce nu te dai la el?

| mihai69 a răspuns:

Trimite-o la mine, te rooog!

| Anonimaa27 explică (pentru mihai69):

E pe drum.

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimaa27):

Săr'na! Am ieșit s-o aștept! :*

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns:

O lasi in pace. Fiecare are dreptul sa incerce atata timp cat nu e luat. Faptul ca tu il placi, nu iti da niciun drept asupra lui. Daca el te place, o sa te aleaga pe tine si nimeni altcineva nu o sa mai conteze petru el.