| lilskies a întrebat:

Oare sunt singurul copil din România care a greșit numele părinților in documente importante cum ar fi cont bancar, permis de conducere, documente foarte importante?

4 răspunsuri:
| BLUEisTheBlwHmO8987cc a răspuns:

Nu cred. hahaha

| Blonda05 a răspuns:

Eu am gresit numele tatălui meu, in generala, la o olimpiada sau numai stiu, pentru ca e despărțit de mama si nu stiam nici numele bine laughing

| Catrice a răspuns:

O data, e acceptabil. Dar sa greșești în toate documentele...

| lilskies explică (pentru Catrice):

Crede-mă semnatru diferite in mai multe documente numele părinților greșit in mai multe documente nu stiu cum parcă aș fi bătut in cap sau sunt de pe altă planetă e o chestie dificilă nici nu stiu cum să o explic