| FIR a întrebat:

Obsesie pentru o vedeta...cum sa scap de ea? sigh

P. S. obsesia nu e pentru bieber ala rolling on the floor

pentru eminem :X :-

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Iti recomand sa ascutli melodia Stan atunciwinking

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eu sunt obsedata de 3 actori, chiar in ultimu hallaughingam telu plin de poze si calcu la fel si m-am uitat la toate filmele cu ei si asta e, nu vreau sa scap de ealaughinglove struck

| Rukhsandra a răspuns:

Aaa... e ok daca esti obsedata de Eminem... era mai grav daca era de Bieber rolling on the floor))

| paramore a răspuns:

O data cu varsta o sa iti treaca si ''obsesia''oh go on
cand eram mai micuta si mie imi placea f.mult eminem, aveam vreo 13 ani si visam eu la cai verzi pe peretihee heedar pe urma cu timpul mi-a trecut, acum il apreciez doar ca artist