| EmaCha a întrebat:

Oficial, sunt boboaca in CNBGC. Maine ma duc la inscriere si ma intrebam daca m-ati putea lamuri in legatura cu modul in care se face repartitia pe clase. As fi recunoscatoare pentru orice fel de informatie.

2 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Felicitari happy

Am auzit ca la inceput, dupa cel dirigintele fiecarei clase a 9 merge pe podiumul ala si citeste copii din clasa lui. Elevii fac randul si merg in sala.Acolo alfi mai multe si gata. happy

| EmaCha explică (pentru Stassy):

Merci :3 a fost prima optiune \:d/ eu doream sa stiu cum se decide cine cu cine e in clasa, adica daca ne baga in clase dupa medii sau intr-o ordine total aleatorie, numai de ei stiuta thinking