| Y3aaHH a întrebat:

Ok, prietenul meu cel mai bun (ca un frate) are o problema.este cam efeminat. poate pentru ca a crescut intre femei, sau nu stiu care este motivul. El vrea sa se schimbe, sa se maturizeze si sa se masculinizeze si eu vreau sa-l ajut. Va rog, spuneti-mi ce ar putea sa faca, o rutina zilnica care l-ar ajuta sa devina barbat, un exercitiu de tupeu, curaj, ce trebuie sa faca zilnic ca sa devina din ce in ce mai barbat? Dau funda pentru ce-l mai bun raspunswinking Are 16 ani.

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Pâi nu înţeleg, dacă are deja 16 ani ar trebui să aibă schimbări. Acel testosteron ar trebui să-l îmbărbăteze şi psihologic.
În fine, să se apuce de un sport, să facă partă dintr-o echipă. acolo va fi înconjurat de băieţi.
Urează-i noroc din partea mea.

2 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Mai intai trebuie sa vrea el sa fie aceea dorinta in subconstientul lui caci alt fel nu se poate are nevoie de sprijin de la mai multe presoana treuie sa intampine si el greutati barbatesti sa treaca cu bine peste ele. Are neoie sa il determine cineva sau ceva caci atenci se va schimba el!

| fitzeshytalent a răspuns:

Sa dea laba!