| sensibilosu a întrebat:

Omul...creatie sau evolutie?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Evolutie. Din rau in si mai rau

| Sun life a răspuns:

Creatie.atata nu-ti dai seama? si mai am o intrebare. esti crestin? Dumnezeu a creat lumea. se scoala Darwen[sau cum se scrie] cu o teorie prosteasca pe cre numai el o crede. si in fine sa presupunem ca ce a zis omul acela este adevarat ce spune Biblia chiar nu va dati seama. cea mia buna carte de istorrie e BIBLIA. daca ar fi asa de ce acum maimutele nu evolueaza? sa fim seriosi.ai grija ce gandesti.SUCCES!

| Puffu a răspuns:

Creatie!

| Miha1308 a răspuns:

O creatie in evolutie...

| Flori a răspuns:

Omul? Creatie stagnata, din pacate!

| brunetteee a răspuns:

O evolutie

| melc a răspuns:

Multi inca n'au evoluat deci o sa zic creatie laughing

| Yannaa a răspuns:

Religia spune ca e creatie dar istoria ca e evolutie inca nu se stie sigur

| Andre95 a răspuns:

Evolutie...religiile sunt doar porcarii.