| TanyaTanny a întrebat:

Pai...am nevoie de ajutor, cum pot sa-mi securizez adresa de facebook asa in cat sa imi poata trm invitatie numa cei care ma cunosc? adica sa lase un mesaj sau..cv de genu?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

De la setari de sus din dreapta happy

| Ando1dul a răspuns:

Nu poti.

| BogdăneI a răspuns:

Paii...te duci langa "Home" dai pe sagetuta aia in jos -> Privacy settings, Si iti apare acolo sa setezi ca sa iti vada doar prietenii profilu`. Fundita?; 3

| razvi177 a răspuns:

Sa iti trimita numa persoanele care te cumosc sa pui restrictie nu poti eventual sa le trimiti tu dar poti sa iti pui securitate sa nu poata sa vada date de ale tale prietenii pozele etcbatting eyelashes gasesti la setarile de securitate

| DimiSiAtat a răspuns:

Du-te la setari, apoi gaseste setarile persona le email parola etc., iar apoi acolo vei gasi o casuta care teintreaba daca fb tau vrei sa ie public ori nu.