| Ciresikaaa a întrebat:

Painea de graham ingrasa? daca mananc o felie de paine dimineata unsa cu margarina si putina dulceata de prune ingrasa? va intreb pentru ca am vazut pe painea de graham ca scrie ca, contine faina semialba, si pe painea neagra faina neagra. care ar fi indicata?

Răspuns Câştigător
| ClaraZ a răspuns:

Painea graham nu ingrasa mai ales daca mananci dimineata. Micul dejun trebuie sa fie cea mai "bogata" masa daca ai o zi activa.Deci nu iti face probleme.

2 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Painea de graham nu dar dulceata da funda pls?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar painea de graham si painea neagra sunt mai bune decat painea alba (oricare din ele ai alege-o), dar ar fi recomandat sa renunti la margarina!