| Ciresikaaa a întrebat:

eu mananc seara multe, multe fructe : mar, struguri ingrasa? si m-ai intreb ceva dulceata de prune ingrasa?

Răspuns Câştigător
| GeoBoY a răspuns:

Ar fi mai bine sa manaci un mar dimineata si o lingura de dulceata...
apoi manaci cand vrei

Conteaza mult daca manaci pe stomacul gol mere si dulceatawinking

Stai linistit nu ingrasa nici una din ele, sunt destul de sanatoase. Mai ales fructele

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Stiu ca fructele seara ingrasa, mai ales strugurii si bananele din cate stiu big grin, fructele normal se mananca intre mese, ca si desert, e bine ca mananci fructe, d ar nu mai manca asa multe searawinking happy, iar despre dulceata de prune nu stiu sigur, dar cred ca da big grin

| Alina0491 a răspuns:

Fructele nu ingrasa, nici dulceata de prune din cate stiu. Mananca cate fructe vrei ca nu au efecte nedorite.

| Mary496 a răspuns:

Fructele nu ingrasa.Sunt foarte sanatoase. Dar dulceturile au zahar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mananca multe fructe seara pentru ca in cantitati mari ingrasa iar dulceata ingrasa pentru ca are mult zahar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! daca o consumi in exces, ingrasa! Ti-o spun din experienta.