| AirănMeidăn a întrebat:

Pana cand trebuie incheiate mediile semestrul asta? Daca nu am o medie incheiata pana lunea viitoare, ce se intampla?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Semestrul I se termină Vineri 5 februarie 2016 - vezi detalii în "Structura anului şcolar 2015-2016" de la linkul :
http://scldr.ro/tag/structura-anului-scolar-2015-2016/
Mediile se încheie, în general, până miercuri 03.02. 2016.

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Mediile se încheie pe data de 5 Februarie. Nu pățești nimic dacă nu ai o medie care nu ai încheiat-o. Respectivul profesor o să ți-o încheie pe semestrul al 2-lea...și eu am pățit așa mai demult happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa ramai repetenta, o sa repeti anul si ceilalti vor ajunge inaintea ta la facultate si o sa ajunga mari doctori si directori in timp ce tu o sa maturi strazile si cand ei o sa fie in Forbes 500, tu o sa mori de foame pe strada in asteptarea craciunului, in zapada si frig, si ploaie.In concluzie, invata sau cumpara o matura buna! laughing

| alexandrualind a răspuns:

Miercuri se inchide ultimele medii.Deci doar sa raspunzi pt.marire de medie daca ai note mici.

| Ciumpi35 a răspuns:

La mine în școală joia viitoare mediile trebuie să fie încheiate. Nu știu dacă așa e peste tot, dar în jurul datei aceea.

| Alexandru1501 a răspuns:

Nimic mediile se incheie la sfarsitul saptaminii viitoare