| RyAngel a întrebat:

Pareri despre CNIL Caragiale Ploiesti, va rog happy Cine a fost/e in Caragiale sau cine vrea?

1 răspuns:
| AnneMarie78 a răspuns:

Sunt din Ploiesti si o sa iti spun parerea mea.Cred ca Caragiale din spusele tuturor eeste un liceu mai mult de fite in care, daca nu ai banii sa dai al pregatire nu faci nimic, stiu si ceva concret. Ceilaltii sunt de banii gata, si daca nu esti in pas cu ei esti lasat in urma.Ti-am zis parerea mea, urmeaza ca tu sa faci ce vrei.Nichita este un liceu extraordinar din partea mea.