| GraveDigger91 a întrebat:

Pareri despre SupraNatural (serial)?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal am o parere buna despre el, mai ales pentru primele sezoane, sezonul 1, 2, 3, apoi cand am vazut cu ingeri si alte minuni m-am lasat de el

| CatalinDNK a răspuns:

Sa-ti spun parerea mea. Sunt un fan Supernatural happy Primele sezoane, adica (1, 2,3, 4) au fost super. Dupa care povestea se tot repeta si devenea putin plictisitor dar mie tot imi placea. Nu vreau sa-ti dau spoilere. Dar daca vrei sa te apuci de el iti recomand. Este un serial bunicel. Uita-te la primul sezon si dupa iti vei da seama singur daca merita happy Enjoy!