| EliteSro a întrebat:

Parerile voastre http://www.youtube.com/watch?v=SmM0653YvXU

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie imi place foarte mult.
nu l-am recunoscut pe marc anthony prima data cand am auzit melodia laughing

| Marghioalaa a răspuns:

E faina melodiahappy.
Mie una imi place.
Bafta! Apropo, joci elitesro?

| RollShot a răspuns:

Buna! aceasta melodie e bestiala! funda sau te denunt si nu mai ai cont ca ti.l sterge aia! haida funda astept...

| xDavidx a răspuns:

Salut! Noua Melodie alui PitBull este preferata mea acum nou lansata sa cunoscut foarte repede de foarte multe persoane.
Deci parerea mea este ca aceasta melodie este Foarte Tare!

| NimenixD a răspuns:

Îmi place :3.

| dededydy a răspuns:

Imi place melodia dar nu imi place cine o canta si cum o canta. Funda?

| flory9787 a răspuns:

Doamne, adorr melodia asta imi place mult foarte mult.love struck