| dalyy15 a întrebat:

Pe 15 e balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac vreo idee ati putea sa imi dati

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Colanti cizme o camasa alba si un papion? S-au o pereche de colantii un corset daca iti place mai provocatoarewinking s-au daca iti place si te simti bine in o pereche blugi inchisi la culoare pantofi cu toc o camasa alba si un sacou par bucle s-au prins spik la spate

1 răspuns:
| NewSummer2013 a răspuns:

Eu una mi-as lua o rockie rosie eleganta si niste tocuri de 10. dar mnah, acum fiecare cu gusturile luiwinking

succes!:*

Si distractie placuta!