| aead a întrebat:

Pe 2 decembrie suntem liberi?

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, pe 2 trebuie să mergi la şcoală dacă nu ai fost anunţat să stai acasă.
Succes!

| AnneBre a răspuns:

Eu am liber.

| Bris a răspuns:

Pai noi nu suntem... eu zic sa te duci ca sa nu acumulezi absente ca la 10 absente, nota scazuta la purtare si cu nota scazuta la purtare nu mai intri la nici un liceu\colegiu\facultate si altele.Du-te ca n-ai nimic de pierdut.

| vali1985 a răspuns:

Cei de la licee au! Cei de la scoala n-au! Funda!

| xKaяikatuяix a răspuns:

`NUu straight face. Cel putin de unde sunt euuwinking!

| katomika a răspuns:

Cei de la licee...care au recuperat zilele astea...acestia sunt liberi

| Giianina a răspuns:

Nu,cel putin unde sunt eu

| serap a răspuns:

Oficial 2 decembrie nu este liber, de la anul va fi si ziua de 30 libera... acum depinde cu ce te ocupi, unele institutii au liber si in 2 decembrie