| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Pe bune, am auzit diverse fete ca trebuie sa-si schimbe numele la pagina de Facebook.Cum poate fi realizatat acest lucru? E urgent fiindca una dintre adminele de la pagina mea se saturase de numele vechi al paginii si a propus sa schimbe numele.Am auzit ca trebui sa ai max 150 likeuri sau nu mai stiu cate ca sa poti sa ii schimbi numele. astept raspuns

Răspuns Câştigător
| florentina1231 a răspuns:

Deci daca e administrata de tine trebuie sa ai un Panou de Administrare si apesi pe Editeaza Pagina si selectezi Actualizeaza Informatiile si la Denumire schimbi numele(la mine facebook-ul e in romana). Sper ca te-am ajutat! Ah si poti sa ai si 3 like-uri..nu conteaza. poti schimba nuleme cand vrei happy