| anonim_4396 a întrebat:

Pe care din aceste telefoane l-ati alege ca raport calitate-pret? Multumesc aniticipat!
http://www.emag.ro/......DLRSN2BBM/

http://www.emag.ro/......DDGVK3BBM/

Răspuns Câştigător
| ACM35B a răspuns:

Eu as alege P8 eMagic. Eu sunt destul de atenta la specificatii cand aleg un telefon. Deci eMagic are 4G si celalalt nu (are 2G si 3G, in fine daca tu le preferi pe astea doua poti sa ignori ce am zis la aceasta specificatie), e mai usor, e mai maricel, versiunea de Android e 6.0 si la celalalt mai mica. Daca iti plac telefoanele mari asta e o alegere. Camera are 13 mpx si cealalta 8 mpx (pe spate). Bine la baterie e o diferenta maree adica asta are 2700 si celalalt 4000 deci celalalt se va incarca mult mai repede. Dar eu am telefon 2700 si se incarca cam in 2 ore deci mie mi se pare ok. Bine celalalt la senzori are senzor magnetic dar nu cred ca o sa bagi de seama asta. Deci P8 eMagic l-as alege. Are un pret bun pentru aceste specificatii. Funda daca vrei.

1 răspuns:
| RazvvaN a răspuns:

Eu as alege P8 Energy mini.