| oleee a întrebat:

Pe ce program este difuzat meciul Real Madrid - Barcelona?!?! pls dau fundita! (meciul se joaca azi la ora 22:55)

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Pe Digi Sport.happy

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da, pe digi, din pacatesad

| matadoru a răspuns:

Pe digi sport...bate realuuu!

| matadoru a răspuns:

Anonim pai la cati bani are presedintele realului nu cred ca lasa el acum campionatul pentru cativa euro la pariuri fii sigur... daca face blat sa zicem ca el castiga la pariuri 1000 euro si daca real ia campionatu ia 1 mil euro, logic nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie daca bate ralu ca are cota de 2. 60 ...si dupa cum stiti patronu de la real are o casa de pariuri ...deci poate sa faca o surpriza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe sport.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca la ora 19:00 pe Digi Sport din pacate cryingsad

| bingbang_2869 a răspuns:

FC Barcelona – Real Madrid va fi transmis la ora 22:00 si nu la ora 19:00 pe Digi Sport, sau online aici --> http://www.meciurionline.org/digi-sport-one

| ianacristian a răspuns:

Digisport