| deleteddddd a întrebat:

Pe ce site, imi pot face un site free. SITE, NU FORUM sau BLOG!

Vreau un site prin care imi pot face un site free, dar sa aiba si optinuea register & Login pentru cei ce intra pe siteul meu. adica gen cum are TPU. Login & Register!

Multumesc. Siteul care are optiunea register & login, Primeste FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Daca vrei nume.com / ro / eu atunci trebuie achizitionat domeniul.
Altfel, recomand www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, peste 250 de teme gratuite, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro si o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| curiousglimpse a răspuns:

Daca vrei sa iti faci un site gen www.mysite.ro trebuie sa platesti pentru domeniu... Dar gazduire gratis poti sa gasesti pe www.Freehostia.com