| Fluture a întrebat:

Pe ce site pot gasi definiti sau sensuri pentru cuvintele "educatie civica/cultura civica/cetatean liber/drepturile omului/drepturi pozitive si drepturi negative", Daca stiti voi spuneti-mi si mie.Am lucrare in curand la civica si ne'a dat sa scriem sensurile cuvintelor astoraraised eyebrows. Fundaabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Fluture explică:

Vei primi stupid pentru. ca te iei de intrebarile melelaughing. Daca nu vrei sa'mi spui poti sa taci acolowinking

| Me_5216 a răspuns:

Te rog sa nu iti mai faci temele pe site. nu ma intereseaza cati de ''stupid'' voi avea, dar exista: 1. manuale; 2. internet [ si nu ma refer mura-in-gura]!