| Roxii a întrebat:

Pe cine ati alege dintre michel jackson si brad pitt?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Michael Jackson pur si simplu nu e genul meu.big grin
Brad Pitt, desi e frumos, nu e doar atat.Are si alte calitati (intelectuale, sarm, perspicacitate, spontaneitate) care il propulseaza. Deci da, nu-i pe ochi frumosi!

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ca frumusete? Brad Pitt.

Ca artist? Michael Jackson.

| OanaG a răspuns:

Pitt

| cosmin2221 a răspuns:

Michael Jackson pentru ca este o legenda si a facut mai mult decat Brad Pitt a donat peste 120. 000. 000

| Didii15 a răspuns:

Brad pitthee hee)

| beka a răspuns:

Bradlove struck
100%hee hee

| Ixchel a răspuns:

Ce legatura are unul cu celalalt?
Unul se ocupa de muzica celalalt de actorie...Nu poti sa faci comparatie intre cei doi pentru ca nu lucreaza in acelasi domeniu. E ca si cum ai compara marul cu marea... Punct comun? 0, niciunul.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Nici unu`... unu ii mort si celalalt` ii ocupatlaughing)happyhappyhappyhappy
(in afara de faptul ca michael jackson ii urat ca moartea)

| lifeistough a răspuns:

Pe cine ati alege intre un mort si un viu?! ce mai intrebare mor de ras!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brad pitt, nu ma omor dupa MJ, nu imi place cum canta si alte lucruri.

| ....... a răspuns:

Brad Pitt si clarrr!