| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Pe cine iubiti voi cel mai mult? De ce? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pe.parinti big grin deoarece ei mereu ma ajuta si imi sunt alaturi la bine si la rau, chiar daca mai ma cert cu ei din cand in cand laughing.

4 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai cred ca pe varamea care e ca o sora pentru mie.:X:X:X:X:X

| Annelise a răspuns:

Pe masura ce cresti si vei avea tot mai multi iubiti, vei avea impresia ca pe actual il iubesti mai mult decat pe precedentul, pentru ca vei putea face diferenta. Bafta.

| Ađııa a răspuns:

Muzicaaa! love struck
Pentru ca pot sa ma descarc...
Pot sa fiu trista sad
Pot sa fiu fericita happy
Ma simt bine cand ascult muzica. love struck
Muzica ce`mi place. =p~
Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma iubesc pe mine insumi, ar trebui sa faci si tu la fel!