| anonim_4396 a întrebat:

Ce persona iubiti cel mai mult din lume? argumentatihappy

30 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mamalove struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu pot sa aleg numai o persoanalove struck
Pe mamalove struck [ a fost si va fi mereu langa mine, ma ajutat, mi-a dat viatalove struck]
Pe tatabig grin [ Mi-a dat mereu sfaturi bune, mi-a dat libertatea de care am nevoie, a fost mereu langa mine]

nony
| nony a răspuns:

Cred ca tatii ar trebui iubiti mai mult ca mamele.bine bine, ea te-a tinut 9 luni in burta chatterbox. dar daca prima data nu apareati in outzele lu tati, cine va mai crestea?batting eyelashes
Nu zic ca-l iubesc pe tata mai mult, nici pe mama. Dumnezeu zice sa-l iubim mai presus de orice .deci.

| SweetCandy a răspuns:

Pe mama pentru este persoana care mi-a dat viatahappy
pe tata...pentru k a contribuit si elhappy

| Cryssy a răspuns:

Pai sunt mai multe persoane:
-parintii mei
-iubitul meu
-prietena mea cea mai buna

| Cryssy a răspuns:

Pai sunt mai multe persoane:
-parintii mei
-iubitul meu
-prietena mea cea mai buna

si argumente....pt k si ei ma iubesc!

| Dan a răspuns:

Parintii mei si fosta iubita cu care am un copil.

| Gabry a răspuns:

Cel mai mult imi iubesc parintii! Pentru ca ei mi-au dat viata, m-au ajutat si m-au educat!

| alexdop21 a răspuns:

Pai sa incep cu mama, apoi sora-mea tata, cu mine nu prea ma inteleg deci nu ma iubesc! Si de iubit doar atat, iar de ce ii iubesc

1. mama : pentru ca e cea mai blanda femeie din lume, are cele mai bune sfaturi si ma cam rasfata

2.sora-mea : E usor dilimandroasa cu toate ca e cu 8 ani mai mare ca mine ne intelegem super duper, adica avem aceeasi prieteni ne facem vacantele impreuna

3. tata : special l-am pus ultimul pentru ca cu tata nu m-am certat niciodata dar nici nu ne potrivim prea bine, lumea spune ca sunt bucatica rupta din el si el cred ca vede asta si e usor gelos pe tineretea mea si incearca fara rezultate sa se bage in viata mea!

| Marii a răspuns:

Pe parintii mei care intodeauna au avut grija de mine, m-au oprit sa nu fac greseli majore in viata mea si mi-au oferit mai mult decat aveam nevoie. Un pic ma iubesc si pe mine blushing

| AvalohAlyn a răspuns:

Mama, este cea mai speciala si ea te-a nascut, te-a crescut, te-a educat, te-a adus pe lume. Pana la urma mama e fiinta cea mai draga unui om. Dar imi iubesc ambii parinti foarte mult.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pe mama mea...este cea mai importanta persoana din viata mea si cea mai buna prietena...winking

| Nastia a răspuns:

Imi iubesc familia, mami si tati si cel mai mult il iubesc pe iubitul meu,... e jumatatea mea, daca m-am schimbat e doar pentru ca stiu ca el nu merita sa sufere din cauza mea,
daca m-am schimbat e pentru ca vreau ca, copiii mei sa traiasca-ntr-o lume mai buna,...
daca m-am schimbat e doar pentru ca ai mei parinti nu trebuie sa sufere again and again din cauza mea, ...SI din cauza mea,...
daca m-am schimbat e pentru ca vreau ca lumea sa vada k nu sunt ca ea,...
traiesc si ma schimb ca sa-i fac fericiti pe cei din jur incepand cu iubitul meu,...

| Mefisto23 a răspuns:

In ordine: mama mea, fratele meu, sotia mea si pe cei 2 copii la care lucrez big grin Dar pe niciunul mai mult sau mai putin. Sunt stapanii absoluti ai sufletului meu, fiecare-n partea! Si sunt privilegiat sa-i am in viata mea!

| Mina a răspuns:

Pe mamicutza mea, pentru ca este mama. Un argument mai puternic decat acesta nu cred ca pot sa dau. Cuvantul "mama" spune totul. :X happy

| dadaaaaa a răspuns:

Sunt mai multe persoane

1.mama si tata pentru ca ei ne-au dat viata
2.varul meu de 11 ani care are cancer si il iubesc si nu vreau sa il pierd
3. p un baiat pe care il iubesc
4.pe bunici. cel mai mult pe bunica din partea tatalui pentru ca imi face toate poftele

big grinbig grinbig grin

| denisa0906 a răspuns:

Eu iubesc pe cineva cel mai mult numa ca el nu e de pe lume e din cer :X se numeste ISUS :X pe El il iubesc the best :X apoi de pe lume parinti prietenii neamurile. parintii pentru ca ei m`au crescut prietenii pentru ca ei au fost aerul meu cand nu mai aveam putere sa trec mai departe de unele lovituri ale vietei... si neamurile pentru ca sunt sange din sangele meu...totusi inseamna ceva big grin smug :*

| Delia a răspuns:

In primul rand copilul si dupa aceea parintii.Nu poti iubi pe cineva mai mult ca pe copilul tau.Asa simt eu.

| andreutz a răspuns:

As fi zis pe prietenul meu cel mai bun, dar apoi ar fi comentat lumea ca sunt homosexual asa ca ma abtin. In schimb o sa zic bunicii si atat.

| iulia_5454 a răspuns:

Pe mama(deoarece e mama si ne-a crescut singura pe mine si pe fratii mei-ramanand vaduva la 37 ani), pe fratii mei si pe prietenul meu

| dulcika a răspuns:

De fapt sunt trei persoane:mamma, tata si fratele meu...pentru ca au grija de mine, ma protejeaza de orike, au stiut cum sa ma educe, mi-au dat intodeauna sfaturi bune, mi-au dat intodeauna ce este mai bunhappyde asta II IUBESC EU ASA DE MULThappy:*.

| Andreea9311 a răspuns:

@ spike. narcisistulelaughing))

| deea_5245 a răspuns:

Mama mea :X

| SpikE a răspuns:

Pe mine, sunt irezistibil rolling on the floor

| SpikE a răspuns:

Iubesc profa de franceza e marpha rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbest serios...si eu ma iubesc, dar mai mult pe cineva decat pe minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii, sunt mai mult decat irezistibili, pe urma pe mine, frumoasa desteapta... luam o pauza ca am terminat epitetele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu imi iubesc parintii, fratii, rudele, semenii, dar totusi cel mai mult si este pe plan primordial, pe cel care nea creat sa ne bucurram de aceste relatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copilul, sotia, familia si an ultimul rand iubesc totul ce e placut

| Anonima163333 a răspuns:

Mama->mi-a dat viata