| DiukOAlta a întrebat:

Baietzilor ce ati face daca ati fi cu femeia care o iubiti intr-o camera? Cum? De ce? Argumentati dau funda la cel mai sincer

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Stam si ne uitam unul la altul laughing

| Dav7id a răspuns:

Normal ca as saruta-o si i-as spune in timp ce o sarut ca nu mai pot sa ascund nimic de ea si sigur daca ma saruta si ea o pun usor in pat sarutand-o si spunandu-i cuvinte frumoase,pe care ea nu le crede,dar reflecta toata imaginea ei din perspectiva mea,i-as saruta ochii, nu stiu de ce ii are asa micuti si nu pot sa ii spun ce dragi imi sunt, doar sa ma poata vedea si pe mine ca pe un iubit.Cat despre sex, nu ma intereseaza, pot rabda mult timp.Intai vreau doar sa ii arat cum ne-am simti impreuna, cand vom face totul impreuna.

| sagetator a răspuns:

Am putea face foarte multe, foarte putine sau nimic ( la ce te referi tu). Daca e fata/femeia pe care o iubesti nu trebuie sa o obligi sa faca "ceva" daca ea nu vrea, pentru ca in mod sigur daca te iubeste asa cum o iubesti tu, o sa iti satisfaca dorintele. Si de aici iti dai seama ce putem face mai departe... Dar depinde de fiecare ce preferinte si ce asteptari are de la persoana iubita.

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Nici nu stiu la sex nu ma pot gandi

| ceaschi a răspuns:

Poi sti ce? daca o sa zic cateva orgii pe aici probabil ca o sa aruncati cu pietre in mine, cu toate ca le vor arunca 2 categorii de oameni, cei care sunt ipocriti si nu recunosc ca fac asa si cei care nu au facut si nici nu au curaj sa faca asa.
In primul rand daca e femeia pe care o iubesc atunci e clar ca o sa fac in asa fel in cat sa ne simtim bine.De obicei baietii sa zic asa se baga in pat cu fata si aleg o anumita pozitie,dupa care cum decurge decurge, eu unu is altfel si incerc o groaza de chestii evident asta impreuna cu partenera, daca e de acord sau nu, oricum distractia e ceea ce conteaza.
Parerea mea e ca o fata se simte mult mai confortabil intr-o camera cu un baiat daca stie ca ea e de acord cu asta, adica sunt multe fete care prima data ori sunt mintite ori nu au fost pe deplin constiente de ce au facut, ceea ce le marcheaza un pic pe parcurs prin faptul ca vad in sex ceva diferit.
Oricum cu toate fetele cu care am fost in camera singuri(nu ma laud ca au fost 100 dar mai mult de 2) conteaza mult sa comunicati poate chiar vreo 2 3 glume.
AAA si DiukOAlta.sa nu lipseasca prezervativele big grin. distrati-va dar fara sa va para raubig grin

| Sweetdream_5210 a răspuns:

M-as juca prin pat...cum vreau, pentru ca o iubesc