| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Pe cine iubiti voi cel mai mult? De ce? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pe.parinti big grin deoarece ei mereu ma ajuta si imi sunt alaturi la bine si la rau, chiar daca mai ma cert cu ei din cand in cand laughing.

4 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Muzicaaa! love struck
Pentru ca pot sa ma descarc...
Pot sa fiu trista sad
Pot sa fiu fericita happy
Ma simt bine cand ascult muzica. love struck
Muzica ce`mi place. =p~
Funda? big grin

| adelutza29 a răspuns:

Pai cred ca pe varamea care e ca o sora pentru mie.:X:X:X:X:X

| Annelise a răspuns:

Pe masura ce cresti si vei avea tot mai multi iubiti, vei avea impresia ca pe actual il iubesti mai mult decat pe precedentul, pentru ca vei putea face diferenta. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma iubesc pe mine insumi, ar trebui sa faci si tu la fel!