| Cosminovici18 a întrebat:

Salutare tuturor! Iubiti Romania? Daca da...va rog sa argumentati si de ce! Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| kissbaby a răspuns:

Da si Nu! Iubesc Romania pentru ca este o tara dintre putinele care au atatea spatii verzi pentru ca sunt foarte multe locuri, statiuni de vizitat.Dar nu o iubesc pentru ca mereu isi alege cei mai neindemanatici presedinti, pentru ca aici locuiesc cei mai multi romi, pentru ca drepturile si legile nu sunt respectate! Sper ca te-am ajutat!:d fundita?

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Nu iubesc Romania. NICI TRADITIA! Mi se pare o tara de ****! Imi place cel mai mult Japonia decat Romania! happybig grin

Răspuns utilizator avertizat