| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparai o pereghe de papuci... apoi ceti mai trebuie este curajul

| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a răspuns:

Nu te paniicahappy nu iti fa grijihappy asa am patit si eu...credeam ca nu mai trec la nivelul 6straight face...incearca in fiecare zi. ca pana la urma reusesti, mie mi-au trebuit 2 saptamanilaughing. ii super jocuhappy. il adorlove struck. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| antonia1 a răspuns:

Cand te desparti de iubit, cele 6 criterii sunt verificate.

Urmatoarele valori sunt considerate normale:
Fericirea - 90 sau mai putin
Setea- 20
Foamea - 20
Igiena- 70
Greutatea – +/- 4 kg fata de greutatea ideeala a Domnisoarei 53 SAU 61 KG
Pretul total al hainelor si al accesoriilor - peste 15 dollars.

Daca ai satisfacut 3 sau mai putine din aceste nevoie ai 25% sa te desparti de iubit, pentru 4 sansa este de 33%, iar daca leai completat pe toate ai 50% sansa.

sper ca te-am ajutat:*:*

| yanna_5323 a răspuns:

Yeep asta i greu...doar ca poti sa sai spui ca ai iubita,,,, ca ai incercat si nu iti merge fb cu barbatii ha ha...

| EllyFMS a răspuns:

Mai incerci. dai la statistici si jos scrie statistici flirt. j iti scrie la a kaata incercare te desparte. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct!

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Pfoai crying La mine nu mai merge Parola sau User-ul crying
Nu stiu ce are!

| ioniiiiiM a răspuns:

Pai in a 14 incercare te desparti de iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca ai trecut de nivel, asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treb sa ai( - )la foame, sete etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la club si o sa-ti dea desparte-te de iubit si dai acolo. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa te duci la disco si sa dai desparte-te mare lucrulaughingsi eu m-am despartit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jessicutza cauta optiunea ''help'' si acolo o sa gasesti raspunsul.
Stiu o sa fie mai greu,
am trecut si eu pe acolo si ma ajutat foarte mult.
O sa dureze o zi sau doua,
dar nu iti face griji o sa reusesti.
Semanat :anda pe litoral 1.
Succes!

| laurita966 a răspuns:

Nu prea conteaza setea foamea energia etc conteaza daca ai noroc.De exemplu eu sunt la nivelul 11 si din prima imi fac iubit si ma despart.Totul depinde de noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai jucati joc de cretini. e un joc idiot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa incerci mai multe zile ca sa te desparti de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi fac contul dati-mi si mie parola email ca sa pot sa ma joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot incearca! vei reusi pana la urma!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa trec de level 5 ca nu pot sa joc jocul ala,, duelul de moda '' si nu pot sa trec de level 5crying

| deea44 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum sa fac>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in a 14 incercare poti sa reusesti sa te desparti sau daca nu poti sa ai fericire peste 120 iciena 0 foame s sete 0 si greutate cu 2 kg in minus fata de greutatea ideala a lui lady adica 57 si tu trebuie sa ai 55.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nivelul 5 imi da ceva de genu :30 duel sau duelul modei di nu stiu cum sa trec de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca i fiecare zi ca nu ai ce face si eu am problema asta dar o sa reusesc in curand

| CocaColaCuLamaie a răspuns:

Uite jtiic e trebuie sa faci as o dezbraci de haine si functioneazabig grin... fundabatting eyelashes)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! am incercat sa joc lady popular dar ma loghez si imi apare tot, doar fata nu.nu stiu ce sa facsadajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il mai baga in seama nu al suna ascundete de el cand il vezi si nu ii raspunde atunci cand te suna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injural
sau spune-i in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te panica asa mmi s-a intamplat si mie. In a 14 zi reusesti ...Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am respectat toate lucrurile de la help da tot nu reusesc sa ma despart de el ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma!cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mei iesi cu el in oras