| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
| dya_7533 a răspuns:

Dai la oras apoi la club si apoi jos langa poza iubitului scrie despart-te dai clic acolo si gata

| Luii a răspuns:

Nu te speria.am fost si eu intr-o situatie de jenu doar ca eu trebuia sa imi iau iubit.tre sa mergi la discoteca in fiecare zi si acum depinde de noroc.

| Horanhugsme a răspuns:

Mai nu te mai panica timp de 14 saptamani trebuie sa incerci si pana la urma te desparti

| ge0rgiana a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te uiti la statisticile mele. dupa vezi de cate ori te-ai despartit de prietenul tau. si la urma trebuie sa ai rabdare sa te desparti de el i fiecare zi pana iti zice ca ai incercat sa zicem 12 din 14 incercari de a te desparti de el. inseamna ca trebuie sa te mai desparti de 2 ori. dar trebuie sa te desparti o data pe zi.

| xGumitsa a răspuns:

=.` Vei putea sa te desparti de el GARANTAT din incercarea 14. Nu te panica. Este ceva ce tutror ni se intampla laughing

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Nu te speria asa mi s-a intamplatsi mie din a 14 incercare a mers la mine

| raluca_6274 a răspuns:

Du-te la fericire si acolo e o linie rosie pe care scrie desparte-te de iubitul tau
sper ca te-am ajutat

| frumoasa22 a răspuns:

Incearca in a 14 zi sigur vei reusi

| dadalici a răspuns:

Pai nu trebuie sa astepti 2 saptamani ci trebuie sa iti fie foame sa iti fie sete sa trebuiasca sa faci dus sa dormi si vezi ca scrie mai multe la lady popular ajutor

| alina_8871 a răspuns:

Dandeaza si a doua zi desparte-te

| antonia_3063 a răspuns:

Spune-i ca ai pe altcineva mai dragut si mai popular decat el si ca tu ai trecut mai departe. daca te intreaba cine e (cum se numeste...)inventezi.mie mi-a mers. Sper ca ti-am fost de mare ajutor.Iti dores succes sa fi pe locul 1.pa.antonia

| Emmy_4970 a răspuns:

Ar trebui sa fie nefericita sau sa-i fie sete si foame, sa fie murdara, ca sa te ajut si in alte probleme in joc da la ajutor sus. Funda?

| StelistaPanaLaMoarte a răspuns:

Incearca in fiecare zi si chiar daca nu merge mai incearca si in incercarea 14 vei scapa de iubit %. Sper ca te am ajutat, pup!

| priscilla1 a răspuns:

Dupa de ai incercat de 12 ori atunci te desparti garantat de iubit.dar am si eu o intrebare, de ce de cand a aparut lady popular noua versiune nu mai pot intra pe cont?

| Mady_4346 a răspuns:

Păi trebuie sa-ţi faci domnisoara cat mai urata! De exemplu : puneţi un păr ciufulit si o costumaţie urâtă dar pe lângă asta domnişoara ta trebuie să fie nefericită, nespălată si grasă adica peste greutatea ideală de 57 kg! De exemplu : 59 kg, 60 kg, 70 kg etc. sper că ţi-am fost de ajutor. fundabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| mitroiandreea a răspuns:

Am patit-o si eu dar am aflat ca a 14-a oara te desparti 100% de iubit.

| RazvyP a răspuns:

Deci te duci in oras si apesi pe Disco si dupa scrie acolo jos desparte-te de iubit si gata.
Funda?

| dredoi_3181 a răspuns:

Trebuie sa ai bani, adica sai dovedesti ca nu ai nevoie de el.iti trebuie peste 1500 de $.de fapt nu stiu sigur, eu am avut asa si am reusit.si eu m-am chinuit la inceput, dar acum am lvl 7 nu pot sa joc master mind.

| gygyk a răspuns:

Eu cand vreau sa ma despart de iubit de pe lady ma duc in oras la disco si dau acolo unde scrie DESPARTE-TE. Incearca si uh asa.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai pe mine ma durat aproape o saptamana ca sa ma despart dar pana la urma am fcaut o

| balan_4463 a răspuns:

Trebuie sa te duci la disco si mai jos scrie desparta-te sidai clic si gata

| abababababri a răspuns:

Trebuie sa te duci la disco si da la despartete de iubit.
Apopo casa luati somer trebuie sa fii imbracata cu multe haine si accesorii.

| adelina7952 a răspuns:

100% te desparti la incercarea 14.

| yubyta a răspuns:

Te duci la disco unde te-ai facut iubit
si dai pe
desparte-te. sper ca am fost de ajutor

| gggiiiaaannnaaa a răspuns:

Trebuie sa te despati de 4 ori

| Dyana_8301 a răspuns:

Incearca de mai multe ori, eu am incercat de 20 de ori pana am reusit. Eu sunt la nivelul 21!

| demidenisa a răspuns:

Dai la statistici si acolo jos apare in a cata incercare te vei putea desparti de iubit.E in incercarea 104. E greu dar vei reusi acum sunt nivelul 9.denisa_huma

| fyfy3 a răspuns:

Cauta la ajutor si acolo scrie in stanga flirt despartire si sunt mai multe criterii

| Bellla6543 a răspuns:

Pai dai acolo la fericirea domnisoarei si dai click pe ( rupe relatia cu iubitul ) apoi dai click ( ca pe ecran iti apare ala de la disco ) si tot in chenaru ala e poza iubitului si mai jos ii despartete. noh dai click pe despartete si nu mai ai iub. ( P.S. asta iti va afecta fericirea )

| sorina99_4982 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu sunt la nivelul 4 de abia