| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer in a 14-a incercare reusesti sigur.eu is la lvl a si acu trebuie sa iau iubit din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la discoteca si scrie undeva intr-un colt "desparte-te"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai despartete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca sa trebuie desparti ca o sa iti iasa*::*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot trece de jocul master mind? Ca incerc de cateva luni si nu imi iese.nu stiu cum sa joc.Imi poate explica cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fete cat mai urata si se desparte crede-ma si eu am incercat si dupa aia fate frumoasa deci puneti coafura cheala si stai fara haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da rupe relatia si o sa mearga poate eu sunt la niv 8 si mi-a mers adresxa ii frumusica23 bagama la prieteni :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai verific o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da infiecare zi sa te desparti si pana la urama vei reusi am patit si eu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la niv 6 si eu a trebuit sa ma despart de el n-am intrai 2-3 zile, iar apoi cand am intrat am putut dupa cateva incercari sa ma despart el acu numai stiu parola si mi-am facut un alt cont si sunt la niv 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este la niv 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre doar sa ai rabdare eu is la niv10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu il parasesti a 14a oara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai incearca trebuie sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la statisticile mele si acolo iti spune cand o sa te desparti de iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La a14a incercare o sa te desparti 100%
intra la statisticile mele si o sa vezi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai putea sa intri la fericire ca sa incerci sau la bani daca vrei mai multe imformati intra la mesaje la mine eu sunt :ladi_D_maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite nu merge din prima in primul rand imbracate urat si du-te sa te desparti de el. Poti incerca 1 pe zi. Daca nu iti reuseste de prima oara mai incearca a doua zi incodata.Sunt foarte sigura ca va functiona.Sa ma anunti daca merge. OK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simpu mai asteaptalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din incercarea a 14-a o sa reusesti sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la dischotecha si da-i pe ea cand dai s-a dansezi jos de tot este o imaghine gri si jos sub ea este cheva si da! pa mult suchec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la discoteca si scrie daca vrei sa te desparti si dai clik si vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da contul si te trec la level 10 eu sunt la 13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutor nu pot sa trec la niv 1. ma enerveaza ca nu pot sa castig bani cat timp trebuie sa o las sa faca cursuri? si cum pot sa trec la niv 1?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in club di jos scrie desparte-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la discoteca in fiecare zi si ai acolo DESPARTE-TE dai acolo si te desparti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la discoteca si acolo o sa-ti apara mai jos "DESPARTA-TE". da acolo si ai sa vezi ca mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe oras apoi pe disco si iti apare desparte.Si eu vreau sa ma despart de al meu pentru ca e spalator de masini.