| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie intai sa te duc ila discoteca si acolo scrie sub prietenul tau despartete si dai acolo si nu mai ai prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita incerca unii au mai putin noroc eu una a doua zi mi-a mers sa ma despart incearca de mai multe ori pe nfiecare zii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa-mi fac cont tu cum l-ai facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te paniica nu iti fa grijiasa am patit si eu...credeam ca nu mai trec la nivelul 6...incearca in fiecare zi.ca pana la urma reusesti, mie mi-au trebuit 2 saptamani.ii super jocu.il ador. sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca. Poate reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca! La statisticile mele scrie ca ai incercat de...ori sa te desparti de iubit si mai spune ca in a 14 incercare te desparti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efsertadsyyfdhzrewysdvgfds YSfAdgsaww

| lavinia148 a răspuns:

In a 14 incercare te desparti, si daca ajungi la nu stiu ce nivel si dai la filrt iti da altu`

| Didii29 a răspuns:

Nu iti fa griji, nu fa ceea ce scrie la ajutor caci nu mergesad incearca timp de 2 saptamani! si in a 14 zi vei reusi. daca dai la domnisoara mea si apoi la statisticile mele acolo iti apare! srie scorul tau total chiar mai jos de locul in care iti arata cat castigi pe zi si cat pierzi! la scorul tau total scrie inca... zile pana te desparti de iubit! ceva de genuwinking sper ca te-am ajutrat:* pup

| StelistaPanaLaMoarte a răspuns:

Incearca in fiecare zi si chiar daca nu merge mai incearca si in incercarea 14 vei scapa de iubit %. Sper ca te am ajutat, pup!

| Luii a răspuns:

Nu te speria.am fost si eu intr-o situatie de jenu doar ca eu trebuia sa imi iau iubit.tre sa mergi la discoteca in fiecare zi si acum depinde de noroc.

| adelina7952 a răspuns:

100% te desparti la incercarea 14.

| SomebodyIsMe a răspuns:

Te desparti 100% de el din incercarea 14 si iti faci iubit inapoi 1005 din incercarea 14 ...si eu am patit asa dar din incercarea 14 reusesti mereu...

| demidenisa a răspuns:

Dai la statistici si acolo jos apare in a cata incercare te vei putea desparti de iubit.E in incercarea 104. E greu dar vei reusi acum sunt nivelul 9.denisa_huma

| NicoleB a răspuns:

Pe lady popular trebuie sa te desparti de el de 32 de ori si a 32-a oara reusesti
ce-am patit eu...

| izabela_1823 a răspuns:

Treuie sa incerci de 14 ori

| abababababri a răspuns:

Trebuie sa te duci la disco si da la despartete de iubit.
Apopo casa luati somer trebuie sa fii imbracata cu multe haine si accesorii.

| ค๓א a răspuns:

E usor de duci la discoteca si tot incerci sa te desparti pana a 14 oara atunci sigur reusesti...si eu am patit.asa e si sa iti gasesti iubitwinking. numele meu de pe lady e iubita scumpoik... funita?

| Mady_4346 a răspuns:

Păi trebuie sa-ţi faci domnisoara cat mai urata! De exemplu : puneţi un păr ciufulit si o costumaţie urâtă dar pe lângă asta domnişoara ta trebuie să fie nefericită, nespălată si grasă adica peste greutatea ideală de 57 kg! De exemplu : 59 kg, 60 kg, 70 kg etc. sper că ţi-am fost de ajutor. fundabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| anatarea a răspuns:

Io sunt lv10 si imediat m-am despartit de elbig grinbig grinbig grin

| raluca_6274 a răspuns:

Du-te la fericire si acolo e o linie rosie pe care scrie desparte-te de iubitul tau
sper ca te-am ajutat

| gggiiiaaannnaaa a răspuns:

Trebuie sa te despati de 4 ori

| mitroiandreea a răspuns:

Am patit-o si eu dar am aflat ca a 14-a oara te desparti 100% de iubit.

| larysa_1585 a răspuns:

Eu sunt lvl 5 si bine ca nu m-am despartit de spalatorul de masini...credeam ca sunt mai multi iubiti la lvl meu da poate gaseam un somer rolling on the floor

| DoarxDeea a răspuns:

Sh mie imi s`a intamplat x-(.A durat 2 saptamani sau chiar m`ai muult yawn.Ma si plictiseam sa incerc sa ma despart si sa nu mearga straight face.Dar intr-o zii am reusit si eram in culmea fericirii big grin. Orcum, uneori reusesti din prima, alte ori dureaza mai muult.Dar tot trebuie sa meargahappy

| priscilla1 a răspuns:

Dupa de ai incercat de 12 ori atunci te desparti garantat de iubit.dar am si eu o intrebare, de ce de cand a aparut lady popular noua versiune nu mai pot intra pe cont?

| SongYong a răspuns:

Incerci sa te desparti d el pana vreabig grin la mersi din prima a mers. cautama ma numesc Cyndi p ro

| yubyta a răspuns:

Te duci la disco unde te-ai facut iubit
si dai pe
desparte-te. sper ca am fost de ajutor

| dredoi_3181 a răspuns:

Trebuie sa ai bani, adica sai dovedesti ca nu ai nevoie de el.iti trebuie peste 1500 de $.de fapt nu stiu sigur, eu am avut asa si am reusit.si eu m-am chinuit la inceput, dar acum am lvl 7 nu pot sa joc master mind.

| antonia_3063 a răspuns:

Spune-i ca ai pe altcineva mai dragut si mai popular decat el si ca tu ai trecut mai departe. daca te intreaba cine e (cum se numeste...)inventezi.mie mi-a mers. Sper ca ti-am fost de mare ajutor.Iti dores succes sa fi pe locul 1.pa.antonia