| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
| larysa_1585 a răspuns:

Eu sunt lvl 5 si bine ca nu m-am despartit de spalatorul de masini...credeam ca sunt mai multi iubiti la lvl meu da poate gaseam un somer rolling on the floor

| Céline7 a răspuns:

Acolo sus unde arata kg domnisoarei, foame, sete este fericire da click pe capul vesel si acolo este rupe relatia cu iubitul happy Funda?

| SongYong a răspuns:

Incerci sa te desparti d el pana vreabig grin la mersi din prima a mers. cautama ma numesc Cyndi p ro

| SomebodyIsMe a răspuns:

Te desparti 100% de el din incercarea 14 si iti faci iubit inapoi 1005 din incercarea 14 ...si eu am patit asa dar din incercarea 14 reusesti mereu...

| tesss a răspuns:

Mda... incearca pe fiecare zi eu asa am facut si pana la urma am reusit

| lavinia148 a răspuns:

In a 14 incercare te desparti, si daca ajungi la nu stiu ce nivel si dai la filrt iti da altu`

| DoarxDeea a răspuns:

Sh mie imi s`a intamplat x-(.A durat 2 saptamani sau chiar m`ai muult yawn.Ma si plictiseam sa incerc sa ma despart si sa nu mearga straight face.Dar intr-o zii am reusit si eram in culmea fericirii big grin. Orcum, uneori reusesti din prima, alte ori dureaza mai muult.Dar tot trebuie sa meargahappy

| Alecsyyya a răspuns:

Pai, trebuie sa ai fericire, setea, foamea, igiena si greutate trebuie sa le ai mici.

| NicoleB a răspuns:

Pe lady popular trebuie sa te desparti de el de 32 de ori si a 32-a oara reusesti
ce-am patit eu...

| skufi a răspuns:

Nu mere din prima sa te desparti de el

| Aide a răspuns:

Daca încerci 14 zile la rand in a 14-a reusesti... scrie la regulile de joc și la statistici