| dydy1992 a întrebat:

Pe sunphoto imi apare ca nr. maxim ca sa adaug e 500, si mai pot adauga 0. straight face
Maine voi mai putea adauga?
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei putea adauga maine.Albumul va ramane cu 500 de poze.sad
Altadata Alex ne lasa sa adugam si 134534...8 pagini, dar acum nu.
:I
P.S.:si eu am cont, dar nu merita.
Sunt PureDarkX

2 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Heii`! Din cate stiu eu nu, dar am altii care au 25 de pagini cu siguranta vei mai putea baga.
P.S. am si eu cont da-mi numele tau prin mesaj si te ajut pe SunPhoto, ok?happy Funda?happy

| W4rK0 a răspuns:

Posibil ca DA, dar nu-s tiu sigur incearca.