| d3javw a întrebat:

Pe voi ce va face fericiti?

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mancarea

| MarianWLF a răspuns:

Nimic

| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timă cât ştii să te preţuieşti te poţi face chiar tu fericit. Cel puţin la mine funcţionează...prezenţa mea mă face fericit happy

| AirănMeidăn a răspuns:

cred ca cineva dar suna prea penibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teza la mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma face fericit faptul ca traiesc si am tot ce imi trebuie fiindca cind privesc la alti oameni atit de saraci si de tristi ii multumesc Domnului ca mi-a dat ce am.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Momentele petrecute cu prietenii, muzica, iesitul in parc, animalele de companie

| devor a răspuns:

Iubitul meu

| tankiiiiiiiiii a răspuns:

Pe mine ma face fericit si simplul fapt ca traiesc trebuie sa te bucuri de viata cat timp o traiesti