| Aenoenienanonim a întrebat:

Pentru astia care joaca Samp )san andreas multiplayer. nu stiu de ce nu merge S0beit, adica il instalez, si cand intru in joc ma scoate si imi da dont send.

4 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

Masura de siguranta aparuta in SA-MP 0. 3b. Nu mai poti folosi s0beit. Cel putin pana apare o versiune mai noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare: Cand intru in Sa:mp si ii dau connect la sv. de ce imi intra in Gta jocul si nu in severul respectiv?

| catalinmobil a răspuns:

Mai uite id-ul,, craus.cata@yahoo.com meu de mess si iti dau eu samp ala bun! dar mai intai funda!

| Catalin_Tseppy_1990 a răspuns:

HostName: (0.3x)BlackForce: Descarcati Clientul 0.3x Check F
Address: 93.119.30.150:7777
Players: 0 / 50
Ping: 11
Mode: BlackForce: v0.09
Map: San Andreas