| Miru_7720 a întrebat:

Pentru baieti:Considerati o fata cu zambet luminos si chip frumos si corp armonios mai frumoasa de cat o fata cu chip urat dar forme voluptoase?

4 răspunsuri:
| oneDisturbed a răspuns:

@lime - nu, a intrebat daca preferam o fata urata la fat(z)a dar cu ditamai laptaria etc sau una "normala", bine proportionata cu un chip, zambet si ochi frumosi.

Prima, bineinteles.

| lime_3980 a răspuns:

Ca sa inteleg, intrebarea pe care o pui e: preferi o grasa urata sau o slaba frumoasa?

| Miru_7720 explică:

Nu... adica o fata draguta sau una uratica la fata dar cu forme voluptoase.