| DoarPatti a întrebat:

Pentru baieti: Este usor sa pacaliti o fata?
Pentru fete: V-a pacalit vreodata vreun baiat, v-ati dat seama? Ati ajuns la..."extreme"? straight face

Fundaaa! love struck:*

2 răspunsuri:
| stefana25 a răspuns:

Baietii intre 16 si 18 ani in special sunt stapaniti in mare de creieru de jos, deci trebuie sa stii sa-i tii in frau. Eram mica ce-i drept, aveam numai 12 ani[paream mult mai mare] si eram cu un tip de 16 ani care parea foarte cuminte si abia ne tineam de mana si la a 3-4-a intalnire am mers pe o banca la intuneric si efectiv a sarit pe mine si mi-a bagat limba pe gat...ma rog, ar fi fost urmari daca nu saream imediat, dar m-a afectat mult timp. Acum am 15 ani si apropae ca mi-a trecut dar ai grija, daca iti place mult de un tip esti usor de manipulat. p.s. incearca sa stai departe de locurile prea ferite de lume, in special la primele intalniri happy

| Hawkey697 a răspuns:

Pai depinde si de persoana daca este o fata mai naiva crede ca pesti zboara atunci floare la ureche dar daca este o fata mai fitoasa si plina de aere ar cam fi o problema.