| kiki_1173 a întrebat:

Pentru ce foloseste fundita pe acest cont?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bucurie proprie...

| monyk a răspuns:

Buna, pai fundita este un semn ca persoana care ti-a dat-o iti este recunoscatoare pentru raspunsul dat, e un semn de multumire, nu are foarte mare importanta, dar este un semn ca ai ajutat pe cineva si ai dat un raspuns frumos si inteligent, si dintre toate raspunsurile primite, acela care a primit fundita ii se pare cel mai folositor, adica este considerat raspunsul cel mai bun, si mai acumulezi si ceva puncte, cresti in rank...

| dragutza a răspuns:

Arata ca ai dat cel mai bun raspuns la o intrebare! important pe acest site este sa ne ajutam intre noi pentru ca TPU este o mare familie! sunteti de acord cu mine?love struck

| St!L a răspuns:

Nimic important!

| Gregory a răspuns:

Buna! Pentru a premia cel mai bun raspuns!
Dragutza, de acord cu tine happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Cu ajutoru funditei faci mai repede puncte si ajungi la un rank mai mare si in sf expert TPU dar trebuie sa indeplinesti si anumite conditii ca sa fi expert...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru mare lucru, doar te stimuleaza sa ajuti cat mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pui in piept sa te admire lumea big grin