| boboletzo a întrebat:

Pentru ce sunt fundele? sunt noua in domeniu TPU... dar imi place foarte mult aici...eu ajut oamenii de dragul de a ajuta nu pentru funde! dau funda pentru raspunslaughing))

Răspuns Câştigător
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. Pai imi place ca ai scris acolo ca iti place sa ajuti oamenii love struck. Decii : daca tu pui o intrebare pe TPU. iar altii iti raspund adica te ajuta tu trebuie sa anunti raspunsul castigator(sa dai funda) iar persoanei respective care a primit funda de la tine ii dai sansa de a aduna cu 100 de puncte mai mult. Si bineinteles sa aiba rankul mai mic. Sper ca am fost de folos. Funda imi dai, ca asa ai zis kiss happy

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Fundele sunt pentru a premia cel mai bun raspuns

| TeddyAn a răspuns:

Funda este un mod de a aprecia cel mai bun raspuns. Asa numitele piţipoance folosesc în mod excesiv acest cuvânt, punându-l după fiecare întrebare pe care o postează