| croissant a întrebat:

Pentru cei care primesc salariul pe cardul BT in cat timp ai soldul încărcat?

Răspuns Câştigător
| SlotsCalendar a răspuns:

Salariul este de obicei disponibil în contul de BT (Banca Transilvania) în ziua în care angajatorul efectuează plata. În cazul în care transferul este intern (de la BT la BT), ar trebui să fie instantaneu. Dacă transferul vine de la o altă bancă, poate dura între 1-2 zile lucrătoare. Este bine să verifici și cu angajatorul când inițiază transferul salariului.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ziua in care angajatorul iti bagă salariul pe card.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde si cand iti vireaza angajatorul.