| onutzaskumpik a întrebat:

Pentru cei care se uita la Pretty Little Liars: Cine credeti ca este asazisul "A"? Argumenta-ti raspunsul. Nu stiu ce sa cred... Poate ma veti ajuta. Mersi!

2 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Te referi la A de la inceput sau de acum? La inceput a fost Mona(cred ca stii) iar acum o ajuta cineva...sau de fapt Mona a fost ajutorul lui adevaratul A.Si cu Lucas e ceva ciudat la mijloc.laughing)Acum si Melissa s-ar parea ca avea ceva de impartit cu Alison...iar politistul Garret nu stiu ce sa cred, poate a avut ceva de-a face cu moartea ei dar nu cred ca el a omorat-o.Si Jenna e cam suspicioasa dupa parerea mea, eu nu cred ca dintr-o data a devenit ea buna, sa fim seriosi.De fapt nici nu mai stiu ce sa cred, totii sunt suspiciosi, cei care sunt pe langa cercul de 4 fete si prietenii lor.Ramane sa vedem acum ce sa mai intampla in urmatorul episodlaughing))

| anameoow a răspuns:

Banuiesc ca A este de fapt persoana care se dadea drept Alison cand purta peruca neagra..sau ceva sora geamana de-a lu Alison. Astia care sunt banuiti cred ca sunt doar complici.