| AlinaHoran a întrebat:

Pentru cei ce se joaca barn buddy pe hi5!
Mi-am cumparat un alt peisaj si un caine, mi le-am aranjat toate, etc. Eram pe la nivelul12-13... In fine, acum sunt la nivelul 26 si mi s-a schimbat peisajul si mi-au disparut cainele, cotetul si casacryingcryingcrying. De fiecare data cand deschid jocul imi apare casa aia maro mai mica si dau click pe ea si imi zice ca am primit gratis o " free barn". Si nu am destui bani sa imi schimb iar peisajul. Casa, cotetul si cainele unde sunt?cryingcrying
Ce s-a intamplat? Astept raspunsurile voastre. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Chiar nu stiu.Si mie mi-a facut la fel straight face

| greenapple a răspuns:

Nu stiu nici eu! Cred ca li s-a intamplat tuturor utilizatoril!

| greenapple a răspuns:

Intra acum ca merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu, da la sagetile ale sus de langa hambarul unde iti vinti legumele/fructele si dai apoi jos la o casuta albastra pa te pup!