| alecsandrabubz09 a întrebat:

Pentru fete: Voi cu ce o sa va imbracati de revelion si unde o sa petreceti?

7 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Buna la multi ani iti zic de acum! Deci eu ma imbrac intr-o rochie neagra cu dress, si il fac acasa alaturi de familie si prieteni :*

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, cred că la un prieten bun sau de ce nu, într-o altă ţară, mâine mă hotărăsc.
La mulţi ani!

| fadnox a răspuns:

In pijama, acasa

| Antoniacopiluța a răspuns:

Eu ma imbrac in colanti cu cizme si cu un pulover negru lung si il voi petrece alaturi de familie.La multi ani!

| Lora1 a răspuns:

Colanti si o bluzita mai lunga....ma duc la o prietena acasa happy

| BaDea_AdRiana_1994 a răspuns:

Buna eu o sa ma inbra intro rochita neagra cu modele roz si niste botine roz machiajul va fi mai greu dar cred ca o sa fie tot roz cu negru...

| BaDea_AdRiana_1994 a răspuns:

Buna eu o sa ma inbra intro rochita neagra cu modele roz si niste botine roz machiajul va fi mai greu dar cred ca o sa fie tot roz cu negru... A si o sa-l petrec in Anglia, Birmingham cu familia si prietenii.