| larysss a întrebat:

Pentru jucatoarele lady popular...cum pot vedea cate provocari am castigat... dau vot pentru cel mai bun raspuns+fundita

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

Pai este foarte simplu...big grin
intri normal pe joc... apoi iti va aparea domnisoara ta...la dreapta ai Garderoba, Vezi profil etc. iar ultima este cu Statisticile mele, intri acolo si iti va apare tot in dreapta
# haine
# Haine salvate
# zile de joc
# Obiecte apartament
# 7 vot/uri primite
# vot/uri date
# Înfruntări câştigate
# Câştiguri de la Lupte şi de la Duelul modei
# Pierderi la Luptă sau Duelul Modei
# Preţul costumului curent

Este chiar foarte simplu

1 răspuns:
| iiSceneXX a răspuns:

Te duci sus la Domnisoara Mea, iar apoi la Statisticile Mele, In dreapta ar trebui sa-ti scrie cate provocari ai castigate in general, si cate dintre ele sunt Duelul Modei [D.M] sAU lUPTELE dOAMNEI [l.p]. Sunt al 7-lea si a 8-lea rand. Sper sa gasesti. In plus, la Statisticile mele, cand esti Premium, in partea de jos ti se arata toate activitatile pe care le-ai facut, si de cate ori.