| evs12 a întrebat:

Persoana pe care o plac ma uraste,ce sa fac, sa ii zic sau sa o las asa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te uraste ce rost are sa-i mai spui ca placi acea persoana?

| dullcat a răspuns:

Ar avea sens sa ii spui daca sentimentele ei ar fi neutre sau macar asemanatoare.Insa daca sunt de ura crezi ca se vor transforma in altceva dupa ce te confesezi? Eu tind sa cred ca nu, imi pare rau.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca te urăște, las-o sa te urască, pentru că orice intervenție a ta asupra ei poate face mai mult rău decât bine, așa poate conștientiza singura că a greșit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spui Absolut tot ce ai pe inimă ta și sufletul tău Absolut totul stați și vorbiți fără ceartă fără dușmănie fără invidie fără prostie să vă agresați verbal fizic că doi oamenii a lui Dumnezeu stați și va spuneți Absolută tot ce aveți pe inimă și sufletul vostru cu Adevărat.

| LisaJulie a răspuns:

Poate ca ar trebui sa te întrebi de ce te uraste și ce poți sa faci în legătură cu asta!