| vyoryka a întrebat:

Pff... buna TPU!
Am o problema, sunt implicata intr-un proiect legat de dezbateri, una din temele pe care trebuie sa le dezbatem cu echipa este "Reteaua de internet ar trebui supravegheata de organele statului"
Va roog mult, daca aveti idei pentru argumente pro si contra, ajutati-ma! sad
fundita happy

Răspuns Câştigător
| ame_3387 a răspuns:

Din punctul meu de vedere internetul e singura libertate pe care o avem. Cu totii stim ca mass media este controlata la fel politia si institutiile gurnaventale.Deci daca se va controla si internetul noi nu vom mai avea libertatea promisa happy

1 răspuns:
| capsunica_8366 a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu...adica a fel sunt implicata in acest proiect si ti-as da unele idei daca nu am fi concurenti!