| Alecsanndraa a întrebat:

Pffff...am si eu nevoie de un mic ajutor big grin...saptamana asta am preselectie la trupa de teatru (sunt clasa a 8-a) si trebuie sa facem o improvizatie... dar problema e ca n-am nici o idee...cine are vreo idee calumea? help

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Improvizatie proprie(originala, gandita de voi?)sau va puteti inspira de undeva?! Da'mi un pm cu raspunsul ca sa nu uit!happy

2 răspunsuri:
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Improvizatatie pai daca toata viata mea am imprvizat da-mi un pm cu ce piesa ai iti zic eu ce trebuie sa faci sunt expert in asa ceva ...nu vreau sa par laudaros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o reprezentare a lui jim carrey daca iti iese...trebuie sa fie nebuni s nu t acceptewinking