| emma_7432 a întrebat:

Phineas sau Ferb? de ce? ffffffundalove strucklove struck:Xpooopicii:*:*

Răspuns Câştigător
| llllLiliallll a răspuns:

Cred ca ambii,de aceea ca ei se combina destul de bine unul cu altul,si aparte unul de altul nu sunt atit de buni la inventat, de ex. daca Phineas are idiei superbe, Ferb se pricepe bine la confectionare sau cefa de genu ))))sper ca teamajutat

2 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Niciunul! De ce? Pentru ca m`am săturat de intrebări stupidewinking Ar trebui o categorie pentru intrebari tampite happy Bye.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Phineas, îmi place că vorbeşte mai mult.
Dar tu de ce tot pui întrebări din ăstea?