| LuLusHooOr a întrebat:

Plac un baiat si de curand am auzit ca si el ma place dar a zis ca nu vrea sa stie numeni ca el ma place asa ca nu a zis decat celui mai bun prieten. cum sa fac sa ma intrebe daca vreau sa stau ca el?

Răspuns Câştigător
| aladestept a răspuns:

Hmm. nu am inteles perfect ce vrei sa spui dar daca vrei sa aflii cum sa-l faci sa doreasca sa fiti impreuna e simplu nu stiu cum interactionati voi dar, cheama-l pe afara, la un suc, orice dar sa nu para ca o, sa zic asa, "intalnire" doar ceva amical, apropie-te de el si daca deja te si place nu va dura mult pana sa te intrebe ce doresti sa auzi
nu cer funda deoarece nu stiu daca o sa mearga la chestii ca asta difera rezulatele laughing