| oTilia_8540 a întrebat:

Pleeeease,help! mi-am luat o cartela cu numar Orange young si acum nu stiu daca trebuie sa ma introduc vreun cnp sau altcevathinking ahhh si in caz de imi trimit setarile automate de pe pc costa ceva?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai achizitionat un pachet PrePay Orange Young esti inscris automat in program.
Inscrierea ulterioara este necesara numai in cazul in cazul in care ai adaugat o optiune Orange Young pachetului PrePay. Activarea acestei optiuni se face prin SelfCare *100# unde ti se solicita CNP-ul pentru creearea unui cont Young (valabil 1 an de la data activarii optiunii).
O zi buna,
Orange Helpers